آخرین آمارهای بورس از رتبه بندی شرکت های کارگزاری بورس اوراق بهادار نشان می دهد کارگزاری دلیران پارس در صف پیشروترین کارگزاری های کشور در افزایش سهم معاملات برخط در بازار سهام قرار دارد.

گزارش روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس حاکی است، بر اساس آخرین گزارش های اداره آمار و اطلاعات و سازمان بورس اوراق بهادار ، کارگزاری دلیران پارس طی دو سال توانسته است با توسعه خدمات آنلاین، جایگاه خود را در شاخص "ارزش معاملات الکترونیک" ارتقاء بخشیده و از این نظر در جمع 10 کارگزاری برتر کشور قرار گیرد.

بنا بر این گزارش، خلاصه گزارش رتبه بندی شرکت های کارگزاری بر اساس 4 شاخص ارزش معاملات، معاملات خرد و بلوکی، ارزش معاملات خرد و بلوکی عادی و ارزش معاملات الکترونیک از سوی اداره آمار و اطلاعات سازمان بورس اوراق بهادار منتشر می شود.

کارگزاری دلیران پارس با در اختیار داشتن سامانه های به روز معاملات برخط ، بدون کندی و قطعی و همچنین بهره گیری از پشتیبانی مناسب ، سامانه خدمات مشتریان یا CRM و همچنین مجهز بودن به سامانه ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری نیاز به معاملات و تعاملات فیزیکی را به خصوص در وضعیت خاص محدودیت های کرونا به حداقل رسانده و هم اکنون از پیشروترین شرکت های کارگزاری در حوزه ارائه خدمات و معاملات بر خط اوراق بهادار است .

این در حالی است که کارگزاری دلیران پارس با در اختیار داشتن 26 شعبه فعال در اقصا نقاط جمهوری اسلامی ایران امکان دسترسی و بهره گیری از خدمات بازار سرمایه را برای هموطنان در سراسر کشور فراهم کرده است.

 

انتهای پیام