دومین نمایندگی کارگزاری دلیران پارس در شهر تبریز با توجه به ظرفیت های ویژه اقتصادی استان آذربایجان شرقی و اقبال مردم این استان به بازار سرمایه، با تاکید بر معاملات بورس کالا آغاز به کار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس، حامد جواشی نماینده و مدیر دومین شعبه کارگزاری دلیران پارس در تبریز در این باره اظهار داشت: این شعبه به عنوان یکی از شعب VIP کارگزاری دلیران پارس با بهترین امکانات و موقعیت جغرافیایی در خیابان ولیعصر شهر تبریز گشایش یافته است.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی از همراهان افتتاح این نمایندگی در صنعت فولاد کشور حضور فعال دارند، تمرکز دومین نمایندگی کارگزاری دلیران پارس در تبریز بر معاملاتی کالایی بوده و در راستای حضور دیگر فعالان صنعتی استان از جمله صنایع سیمانی در رینگ معاملات کالایی تلاش خواهد کرد.

 

جواشی تاکید کرد: نمایندگی دلیران پارس در شهر تبریز همچنین در حوزه معاملات سهام فعال خواهد بود و در پاسخ به اینکه با توجه به افت و خیزهای بازار سرمایه در حوزه سهام تا چه حد به توفیق در این بخش امیدوار است، اظهار داشت: با توجه به شیب تند صعود بازار سهام در سال گذشته، سیر نزولی و ریزش آن دور از انتظار نبود.

 

وی در عین حال افزود: ممکن است در ماه های ابتدایی پس از انتخابات نیز روند بازار سهام چشمگیر نباشد، اما بورس دربازه بلندمدت تر، مثلا تا پایان سال قطعا به مسیر رشد بازگشته و در بلندمدت برای سرمایه گذاران سودآور خواهد بود.

 

بر اساس این گزارش علاقمندان بازار سرمایه می توانند با مراجعه به آدرس تبریز، کوی نصر، خیابان شهریار، نبش خیابان پروین اعتصامی و شماره تلفن 04133327376با نمایندگی جدید کارگزاری دلیران پارس در شهر تبریز ارتباط برقرار کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.

 

 

کارگزاری دلیران پارس هم اکنون با 26 شعبه فعال در سراسر کشور از پیش رو ترین کارگزاری های کشور در ارائه خدمات بازار سرمایه است و توسعه بیشتر فعالیتهای آن در اقصی نقاط کشور در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام