با صدور گواهینامه معتبر و تخفیف ویژه ایام ولادت حضرت زهرا (س)

ثبت نام دوره های آموزش حرفه ای و آنلاین بورس در کارگزاری دلیران پارس آغاز شد

ثبت نام دوره های حرفه ای و آنلاین آموزش بورس کارگزاری دلیران پارس همزمان با ایام ولادت یگانه هستی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آغاز شد.

به گزارش واحد روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس، در راستای فرهنگ سازی و توسعه و ترویج دانش حضور در بازار سرمایه ، برگزاری دوره های تخصصی آموزش بورس برای سهامداران، معامله گران و علاقمندان این بازار در دستور کار قرار گرفته است.

بر این اساس ثبت نام دوره های "تابلو خوانی" در 6 جلسه دو ساعته، " تحلیل تکنیکال" در 12 جلسه 2 ساعته، "تحلیل بنیادی" در 6 جلسه 2 ساعته، "امواج الیوت" در 8 جلسه دو ساعته  و "روانشناسی بازار" در 4 جلسه دو ساعته با حضور اساتید مجرب و فعال بازار سرمایه آغاز شد.

بنا بر این گزارش آن دسته از علاقمندان شرکت در دوره ها که از تاریخ 14 تا 21 بهمن ماه مصادف با ایام گرامیداشت روز مادر و مقام زن اقدام به ثبت نام کنند، از تخفیف ویژه ثبت نام برخوردار خواهند شد.

متقاضیان جهت ثبت نام آنلاین و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به بخش آموزش وب سایت کارگزاری دلیران پارس مراجعه کنند.

همچنین در صورت نیاز به ارتباط با مسئولان واحد آموزش کارگزاری دلیران پارس، شماره تماس 41565000 داخلی 240 و پیش شماره 021 برای دیگر استان ها در اختیار مراجعان است.

اخیرا برخی مسئولان بلند پایه بورس با اشاره به رشد 120 درصدی شاخص کل و افزایش ارزش معاملات از 1000 هزار میلیارد تومان به 4000 هزار میلیارد تومان از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، بخش قابل توجهی از مشکلات به وجود آمده برای سهامداران تازه وارد را فقدان تخصص و دانش کافی برای حضور در بازار تخصصی سهام دانسته و حتی اعلام کردند: کسانی که بخواهند از این پس وارد بازار سرمایه شود باید یک دوره آموزش 6 ماهه را طی کرده و در صورت موفقیت در آزمون مستقلا" وارد این بازار تخصصی شود.

بر این اساس باید تاکید کرد که با  "آموزش حرفه ای" "در سود ماندن" دور از دسترس نیست.

انتهای پیام