در پی فراخوان "یلدای بورسی"

دوره رایگان آموزش بورس کارگزاری دلیران پارس برگزار می شود

دوره آنلاین و رایگان "تابلو خوانی و آشنایی با معاملات سهام عدالت" کارگزاری دلیران پارس با حضور 500 متقاضی شرکت در این دوره از هفته آینده برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس، در پی فراخوان "یلدای بورسی" و آغاز برگزاری دوره های آموزشی جدید کارگزاری دلیران پارس، قریب به 500 نفر از علاقمندان فراگیری مهارت های بازار سرمایه و آشنایی با معاملات سهام عدالت در این دوره ثبت نام کردند.

در عین حال به دلیل کثرت متقاضیان، برگزاری دو دوره 4 ساعته در روزهای شنبه و دو شنبه هفته های پایان دی ماه و اول بهمن ماه برنامه ریزی شد و بدین ترتیب کارگزاری دلیران پارس در روزهای 27 و 29 دی ماه و 4 و 6 بهمن ماه ساعت 17 الی 19میزبان شرکت کنندگان خواهد بود.

بنا بر این گزارش جزئیات بیشتر حضور در دوره، اعم از نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک به سرشماره 50002910001080 به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

این گزارش حاکی است برگزاری دوره های جدید آموزشی کارگزاری دلیران پارس با همکاری موسسه ارزش آفرینان و با هدف مشارکت در امر فرهنگ سازی و همچنین توسعه دانش و مهارت سهامداران و علاقمندان بازار سرمایه در دستور کار قرار گرفته است و نخستین دوره های جامع آموزشی با ارائه مدرک معتبر و با حضور استاتید مجرب به زودی آغاز می شود.

علاقمندان می توانند از ابتدای بهمن ماه امسال با مراجعه به بخش "آموزش" درگاه اینترنتی کارگزاری دلیران پارس به آدرس edu.daliranbroker.com از جزئیات بیشتر دوره های جامع اطلاع حاصل کنند.

 

انتهای پیام